Njohje me gra te divorcuara

Pershendetje Jam Turi 40vjec nga tirana,por me banim te perkoheshem ne Milano. Ne gjendje shume te mire ekonomike larg alkolit dhe duhanit. Pshquhem Miri jam 32vj jetoj e punoj ne Itali kerkoj nje vajze per qellime serioze!

Jo tallje mund te me kontaktoni me wats upp ne nr qe kam le Persh, jam 43vj 1. Jam i Veje, por Femije skam. Kerkoj nje Femer Shqiptare per qellime seri Jam nje cun i ri, 25 vjec. Jam i paster. Kerkoj nje vajze qeflie ose mami. Edhe cift ska problem.

Jam serioz dhe plot energji.

njohje me gra te divorcuara

Me shkruani Shpresoj te gjej njeriun e duhur per te krijuar nje familje te shendetshme! Une quhem Arlind. Jam 30 vjec nga Kosova. Jam rrit dhe jetoj n Gjermani me Familjen. Jam natyre pozitive i komunikueshem i sjellshem i s Nuk l Jame nje 49 vjecar jetoj ne franc do desha te njihesha me nje fermer te thjesht e siqert Kush e gjen veten ne kete mesazh esht e mirpritur Ju lutem a Jam 30 vjec do Te doja Te njihesha Me nje vajze deri ne 26 vjeclidhje serjoze dmth.

Jetoje jashte dhe jam shume mir ekonomikisht.

Jam nje djal nga durrsi 33 vjec. Jetoj ne Michigan amerik profesjon bojaxhi Kam 7 vjet me USA Kam 2 femij dhe jam ndare prej nje muaj jam 36 vjec Dua te iki nga amerik te gjej nji jwt Jam nga durrsi jetoj dhe punoj ne suedi jam 45 vjec kerkkj lidhje serjoze jetoj vetem kush esht e interesuar te me pergjigjet ne numrin wollcap.

Kosovar 35 vjeqar vij nga kosova jetoj dhe veproj ne gjermani kerkoj femer shqiptare per lidhje serioze Pershendetje jam vajze 28 vjc e ndare pa' fmije jetoj ne Itali, kerkoj nje persone per lidhje serjoze ,preferoj personi te jet pa' fmij.Njohje me vajza dhe djem nga e gjithe shqiperia! Takime Me Cifte eshte nje webfaqe e cila ju mundeson lidhjen mes shqiptareve anembane botes ne nje vend. Kjo webfaqe u krijua nga kerkimi i vazhdueshem per Takime Me CifteNjohje onlineBiseda dhe argetim pa fund.

Gjithashtu dhe nga kerkimi i vazhdueshem i shqiptareve per nje piktakim mes tyre dhe biseda te lira! Shoqeria eshte nje komunitet shqipetaresh online.

Cdo dite na vizitojne rreth persona nga te gjitha moshat. Marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas!

Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren! Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne! Shoqeria Chat ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim sidhe ne Argetim! Hyr Radio Netedy Forumi Radio.

njohje me gra te divorcuara

Ndihme Forumi. Pse Takime Me Cifte? Chat me telefon Shoqeria Chat ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim sidhe ne Argetim!B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. B Jeni te interesuar per nje ekonomiste part time? B Ofrojme instalime te specialiuara te kamerave cctv dhe aksesoreve. B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: viber edhe wats up ose email: alb.

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! B Riparime lavatrice soba B Rikonstruksjon gjithcka m cmim okazion B Albanian language lessons for foreigners.

Njoftime me gra Sherbime Profesionale transport mallrash gjermani shqiperi transport makinash nga gjermania ne shqiperi makina kanadeze ne shitje oshe fatura online lype loqken transport mallrash greqi shqiperi transport makinash nga belgjika fizioterapi ne shtepi kerkoj lidhje martesore burre kerkon burr numer kontakti. Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Opsione Publiko Njoftim 4 lexues 0 njoftime ne pritje. Sherbime-njoftime me gra Njoftime me gra Sherbime Profesionale transport mallrash gjermani shqiperi transport makinash nga gjermania ne shqiperi makina kanadeze ne shitje oshe fatura online lype loqken transport mallrash greqi shqiperi transport makinash nga belgjika fizioterapi ne shtepi kerkoj lidhje martesore burre kerkon burr numer kontakti.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Kush e ka thene se nje grua e martuar duhet te jete patjeter ne nje territor te shenjte dhe te pacenuar nga te tjeret? Qe ne kohet e hershme te artit te tradhetitse grate pelqenin te joshnin burrat dhe kjo tendence eshte rritur shume me epoken dixhitale. Pra, grate e martuara pelqejne shume te lidhen online. Ky eshte rezultati qe nuk te habit shume, i nje sondazhi te realizuar nga Gleeden.

Por a nuk duhet te jete besimi martesor unaza e martese qe duhet te bllokoje cdo tentative? Ketu vjen surpriza e pare, sepse simboli i perjetesise nuk pelqehet shume nga njerezit. Te heqesh nje detaj kaq te rendesishem do te thote te jesh gati per njohje te reja dhe te jesh i prirur per nje tradheti te mundshme.

Po te germohet me thelle, zbulohen edhe motivet pse shume njerez nuk i mbajne unazat e marteses. Natyrisht qe arsyet jane te ndryshme per grate dhe burrat.

Per grate situata eshte ndryshe.

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Luani Para 3 muajsh. Viktor Para 4 muajsh. Jam viktori nga ,qyteti i peshkopis,deshiroj te njoh ndonje mami per lidhje sekrete. Jam viktori,nga qyteti i peshkopis deshiroja te njihja ndonje mami per lidhje sekrete. RichBoyForFun Para 18 muajsh. Valoni Para 19 muajsh. Jam 45 vjeqar dua te njihem me nje femer ta moshes 45 e nalt per mardhanje intime.

Liridoni Para 19 muajsh. Besimi Para 20 muajsh. Dua femra te martuara vetem per seks nga durresi kush deshiron vetem seks me kontakto ska lidhje mosha apo pesha. MIRI Para 21 muajsh. Fati Para 21 muajsh. Jetoj ne zvicer 10 vite. Gazi Para 21 muajsh. Gazi jam 42 vjet kerkoj shoqri sekrete Kujtimi Para 21 muajsh.

njohje me gra te divorcuara

Prshndetje per erinen. Clirim Para 21 muajsh. Pershendetje deshiron ndonje zoij ose vaijz lidhje sekret betet mesnesh'qejeton ne belgjik. Adi Para 21 muajsh. Pershendetje un jetoij ne belgjik nese donje zoij ose vaijz deshiron nje lidhje sekrete lete shkruaij, Gzimi Para 21 muajsh. Pershendetje jag nje djal 38 vjeqar me banon ne suedi kerkoj nje femer per jetes mundeni te kontaktoni ne nr ju mir press.

Clirim Para 22 muajsh. Adeshiron ndonje grua ose zoij per lidhje sekrete un jetoij ne belgjik bruksel. Hamshor Para 22 muajsh. Jam nje djal nga tirana jam hamshor i vertet kush nga grat e divorcuara dhe femrat e tjera e ndihen mungesen e k Hamshori 35 Para 22 muajsh. Jam nje djal nga tirana jam hamshor i vertet kush nga femrat qe ndihen mungesen e seksit te me njoftoj ne kete andres fb Grejsa Para 22 muajsh.Me respekt i vetmuari. Ibrahim Buzhiqi. Do kene shtepi ne dizpozicion, shofer, makine e udhetime.

Jeta eshte e cuditeshme, te hedh e te pret si ti doje qefi. Nuk kam detyrim ndaj askujt. Pershendetje intervista hera e pare qe po shkruaj ne gazeten tuaj jam nje person 43 vjec i divorcuar i punesuar me shtepine time pa njeri ne ngarkim. Kush e lexon kete mesazh te pergjigjet jo me numer privat.

Me respekt Ari nga Delvina. Jam nje djale 28 vjec nga Tirana, kam deshire te njihem me nje vajze te sinqerte e te thjeshte. Ky eshte nr. Dua te njihem me nje vajze per qellime serioze. Pershendetje ju zonja qe doni nje lidhje te gjate dhe te sinqerte une jam A. Ju premtoj dhe per knaqesine tua ju le nr. Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore.

Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time zonja te jete e thjeshte dhe punetore e familjare. Nese ka ndonje zonje te me marrin ne tel. Une e dua me jetu me te dhe jo per shoqeri.

Njohje me gra te divorcuara

I them Ades nga Tirana, se te treten here mund ta kete gjetur shokun e jetes, sepse une ia plotesoj kerkesat. Jam familjar i rregullt, jam ne pune, i mbajtur mire dhe nuk abuzoj me asgje. Jam me arsim te larte dhe kam shtepi. Edhe une dua te jem i lumtur si Ada. Le nr. Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Me respekt Arbri. Me arsim te lart dhe me pune.

Kush eshte ajo femer qe kerkon nje dashuri sekrete, te paster e te sinqerte. Jam nje burre 52 vjec i divorcuar pa femije kerkoj nje femer per te krijuar familje. Interesohem per 40 vjecaren nga Shqiperia e Mesme, le numrin e tel. Mund te telefonosh ne cdo ore. Jam nje djal i rregullt, serioz i sinqert dhe pa vese. Kerkoj te njoh nje vajze qe te kete pak a shume keto cilesi per te pasur nje lidhje serioze. Jam 36 vjec, kam nje jete teper normale dhe nje familje te mrekullueshme.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj nje femer per lidhje serioze. Nese une vdes para teje, e fundit ti me puth ne balle nese me ke dashur per aq koh sa isha gjalle.

Dhe ne varrin e ftohte ku i vetem do te rri, nuk dua te me vini pllake mermeri. Dua te me mbij bari permbi. Kur te ket ardhur marsi ti eja e me tako.

njohje me gra te divorcuara

Fijet e barit me mall si floket e mi ti ledhato. Nga zemra ime e tretur do te ket mbire nje lulkuqe. Ti merre, merre dhe puthe.Njohje me vajza dhe djem nga e gjithe shqiperia! Gra Te Divorcuara eshte nje webfaqe e cila ju mundeson lidhjen mes shqiptareve anembane botes ne nje vend. Kjo webfaqe u krijua nga kerkimi i vazhdueshem per Gra Te DivorcuaraNjohje onlineBiseda dhe argetim pa fund.

Gjithashtu dhe nga kerkimi i vazhdueshem i shqiptareve per nje piktakim mes tyre dhe biseda te lira! Shoqeria eshte nje komunitet shqipetaresh online.

Cdo dite na vizitojne rreth persona nga te gjitha moshat. Marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren! Cfare pret?

Hyr Tani dhe Chato me ne! Shoqeria Chat ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim sidhe ne Argetim! Hyr Radio Netedy Forumi Radio. Ndihme Forumi. Pse Gra Te Divorcuara? Chat me telefon Shoqeria Chat ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim sidhe ne Argetim!Welcome Guest. Njohje me gra te divorcuara. Rregulli numer tre: vleresojeni veten. Accessibility Help. This banner text can have markup. Njih persona e takohu me ta. Kjo shpjegohet me faktin se shume gra te kesaj moshe qe kane dale ne pension jane me te angazhuara me punet e shtepise ose me perkujdesjen per femijet, niperit dhe mbesat dhe eshte e veshtire gjetja e puneve me kohe te pjesshme per kete kategori grash.

Ne faqen tone do te mund te gjeni muzik shqip, albachat, horoskop, lajmet e fundit si dhe shume argetim te ndryshem. Te interesuarit te dergojne CV ne info yesalbania. Ky prcaktim ligjor synon jo vetm aftsimin apo riaftsimin profesional te ksaj kategorie punkrkuesish, por edhe mbshtetjen me te ardhura te tyre, nse ata nuk jan subjekte prfituese nga programet e tjera te mbrojtjes sociale, ndihma ekonomike dhe sigurimet shoqrore.

Natyrisht qe arsyet jane te ndryshme per grate dhe burrat. Shiten te gjitha, mobilje dhe elemente dekori! Shikoni me poshte nga mobiljet e mbetura ende dhe na telefononi per pyetje dhe per te porositur, ose per te programuar nje vizite ne zyre per ti pare nga afer. Paga bruto Euro ne muaj. Nr telefoni Njohje me vajza dhe djem nga e gjithe shqiperia!

Gra Te Divorcuara eshte nje webfaqe e cila ju mundeson lidhjen mes shqiptareve anembane botes ne nje vend. Bizneset e reja qe do te hapen nga gra banore te komunes per vitin ne vijim, te perjashtohen nga taksa e pasurise.

Nga nje ane krijon krijesa kaq te persosura sic eshte femra, nga ana tjeter i "shnderon" ne bashkeshorte. Kalo tek. Te heqesh nje detaj kaq te rendesishem do te thote te jesh gati per njohje te reja dhe te jesh i prirur per nje tradheti te mundshme. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Hasan I. Scribd is the world's largest social reading and publishing site.

Po te germohet me thelle, zbulohen edhe motivet pse shume njerez nuk i mbajne unazat e marteses. Njohje online, Biseda dhe Gra Te Divorcuara. Sections of this page. Huligan Revolucion has members. Njohje me Fcb, Modena, Italy.

Familjet me kryefamiljare gra, te divorcuara ose te veja perjashtohen nga taksat vendore taksa e pasurise. Dhe si do t ndryshojn marrdhniet e burrave me grat, ashtu do t ndryshojn edhe marrdhniet e tyre me fmijt.

Nga te dhenat del se sa me lart te ngjitesh ne. Te shoqeruar me ikonen perkatese se nga cila paisje mund te chatosh! Megjithese ne Shqiperi ligji garanton pagese te barabarte per pune te barabarta, te ardhurat totale te burrave jane me te larta se te grave per shkak te pozicioneve me te larta qe mbajne burrat ne hierarkine e drejtimit. YES Education, shoqeri me pervoje shumevjecare ne fushen e edukimit, kerkon nje person me njohje te shkelqyer te Gjermanishtes.

You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player. Pak me poshte do gjeni 3 platforma te ndryshme ku mund te chatosh.

Chato me Kosovar nga gjermania, zvicra, austria dhe kosova.


thoughts on “Njohje me gra te divorcuara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *